درباره فروشگاه آنلاین

امین مهر
تمام تلاش خود را انجام داده ایم که شما بتوانید در کنار خریدی امن و مطمئن، محصولی را به شما تقدیم کنیم که با اولین نگاه شییفته ی آن شوید، چرا که محصول با عشق تولید شده! و هدف غایی ما رضایت شما مشتری عزیز است.

نکته ای دیگر که تنها آن را در گالری امین میتوانید پیدا کنید، قلمزنی اروپایی ست(به این معنا که سبک کار و انجام آن به شیوه ی هنرمندان خارجی ست). قلمزنی اروپایی در ایران چند سالیست که رواج پیدا کرده و تعداد افرادی که بصورت خبره به این امر مشغول هست از انگشتان یک دست هم کمتر است. گالری امین مفتخر است که بعنوان تنها گالری در زمینه ی مهرخاتم و زیورالات از قلمزنی اروپایی استفاده میکند که خود نشان از کیفیت بسیار بالای محصولات است چرا که هر محصولی را نمیتوان قلم زد! (بماند که برخی از دوستان کار ریخته گری را بعنوان قلمزنی اصفهان به مشتری میفروشند)

یکی از نکاتی که در بسیاری از عرضه کننده گان محصولات، بخصوص زیورآلات و امور مربوط به صنایع دستی با آن روبرو هستیم، بسته بندی محصول است. همیشه سعی ما بر این بوده که بهترین و باکیفیت ترین بسته بندی ها برای شما به ارمغان آوریم و جزو محدود گالری هایی هستیم که شما میتوانید نوع بسته بندی خود را نیز انتخاب کنید! در برخی از گالری ها متاسفانه شاهد این هستیم که مشتری بعد از خرید یک محصول کلاسیک(فلزی)، تنها مهر را برای مشتری ارسال میکنند و بجز یک جعبه مقوایی، هیچ گونه اقلام دیگری بر روی محصول قرار نمیدهند! گالری امین خود را متعهد میداند، زمانی که مشتری محصولی را خرید میکند، تمامی اقلامی که مورد نیاز باشد را به مشتری تحویل دهد. به عنوان مثال اگر مشتری محصولی همانند نقره سام را تهیه کند، قطعا برای استفاده به یک استامپ قوی نیاز است(استامپ معمولی اثرچاپی بدی میدهد)، برای حمل و نقل راحت مهر نیاز به یک کیسه ی چرم احساس میشود! همچنین محصول نفیس یک شناسنامه هم میخواهد!، در واقع زمانی که شما یک مهر فلزی از گالری امین خرید میکنید استامپ باکیفیت،کیسه چرم و شناسنامه به طور رایگان بر روی محصول قرار میگیرد. در کنار محصول اقلام دیگری نیز هستند که بسته به نیاز مشتری برای نفیس شدن کار امکان سفارش آن وجود دارد.

گالری امین در سال 1397 با تکیه بر چهار اصل، خوش قولی، محصول خاص و باکیفیت ،بسته بندی شکیل و قیمت منصفانه، پا به عرصه ی تولید مهرخاتم و زیورآلات گذاشت.

مشاهده ی بازار و تجربه ی مدیریت فروش در دیگر مجموعه ها به ما این امکان را داد که باتوجه به نیازمندی بازار که وجود محصولاتی باکیفیت به شدت احساس میشد را فراهم آوریم، محصولاتی که در آن واحد هم از کیفیت بالایی برخوردار باشند، قیمت آنها باتوجه به کیفیت مناسب باشد و از همه مهم تر در زمان مدنظر مشتری تحویل شوند. تجربه ی چندین ساله در امر فروش حاکی از آن بود که عدم خلاقیت و نوآوری در زمینه ی تولیدات باعث کند شدن روند پیشرفت این حرفه میشد همچنین سوء استفاده از عدم آگاهی دقیق مشتری در امور تخصصی، دیگر زمینه ای بود که به اعتماد در این حرفه لطمه ای جبران ناپذیر وارد می نمود!

در سال 1397 بر آن شدیم که تحت عنوان گالری امین فعالیت خود را آغاز کنیم، در چند ماهه ی ابتدایی تمرکز را بر اصول اولیه ی ساخت و طراحی پایه مهرها قرار دادیم که ماه عسل آن محصولاتی همانند: سام، ارغوان، آوا و شاهین بود که از منظر زیبایی شناختی به علت رعایت اصولی همچون نسبت طلایی در طراحی و ساخت آنها، بسیار محبوب و پرفروش شدند.

یکی از نکاتی که ساخت محصولات گالری امین بر آن تاکید بسیار زیادی داشتیم، امور مربوط به مخراج کاری(نصب نگین یا سنگ بر روی فلز) و همچنین قلمزنی است. عموم مخراج کاری هایی که در بازار صورت میگیرد غیر اصولی بوده و ممکن است بعد از گذشت چند سال یا بر اثر ضربه ای کوچک نگین از فلز جدا شود، علاوه بر آن در امر مخراج کاری قرار گرفتن دقیق نگین بر روی فلز و یکدست بودن آن بسیار حائز اهمیت است(قطر برخی از نگین در حد یک میلی متر بوده و برای ارزیابی مخراجی آنها حتما باید از میکروسکوپ یا لوپ استفاده شود)؛ در گالری امین تمامی مخراج کاری ها گارانتی مادام العمر دارند که این خود دلیلی است بر کیفیت بسیار بالای آن و تفاوتی اساسی با دیگر مخراجی ها!